سایت ساز بهسا وب

طراحی سایت ارزان براساس نیازهای شما با سایت ساز و فروشگاه ساز بهسا وب

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: 021-77732716  - 09216427762

سئو و بهینه سازی

سئو سایت یکی از روش های کم هزینه جهت رقابت در نتایج موتور جستجوی گوگل است. سئو را باید از ابتدا اصولی شروع کنید. مشاوره+پشتیبانی رایگان

 

با سئو سایت به صورت هدفمند و حرفه ای دیده شوید! 

 

خدمات سئو سایت برای موتورهای جستجو 

سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، مجموعه ای از استراتژی هایی است که باعث دیده شدن هدفمند وب سایت شما در موتورجستجوی گوگل می شود. سئو باعث می شود تا شما دقیقا در جایی قرار بگیرید که مرکز توجه اغلب کاربران در گوگل است. به عبارت ساده تر می توانید با انجام فعالیت های هدفمند سئو بر روی وبلاگ یا فروشگاه اینترنتی، کاربرانی که به دنبال شما هستند را بیابید و با ارائه خدمات مناسب محصولات یا خدمات خود را به آن ها بفروشید. 

 ما یک آژانس سئو و بهینه سازی سایت هستیم که با استفاده از ترکیب خلاقیت و دانش فنی، کمپین های موفق سئو را برای مشتریانمان اجرا می کنیم. خدمات سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، برای افزایش ترافیک هدفمند و ارائه کیفیت بالا(در زمان جستجو به کاربران) توسط گوگل ایجاد شده است. هر کسی می خواهد در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار بگیرد، اما همه نمی توانند در آنجا حضور داشته باشند. کسب و کار یا برند شما باید این حق را به دست آورد تا در نتایج ابتدایی موتورهای جستجو قرار بگیرد. 

تمامی فعالیت ما در زمینه سئو و بهینه سازی سایت به صورت دستی انجام می شود و از هیچگونه ربات مصنوعی، روش های سیاه(اسپم) در استراتژی های ما استفاده نمی شود. 

بهسا وب در سئو و بهینه سازی وب سایت چگونه به شما کمک می کند؟ 

ما در بهسا وب به مشتریان کمک می کنیم با استفاده از روش های اصولی، جایگاه خود را در نتایج جستجوی گوگل پیدا کرده و ارتقاء دهند. برای رسیدن به جایگاه مناسب در نتایج جستجوی گوگل، باید فعالیت هایی طبق برنامه و بر اساس داده های موجود انجام شود. ممکن است با اجرا نکردن صحیح یکی از قسمت های زیر در آینده دچار مشکل شوید. اما پیشنهاد میکنیم برای پروژه سئو خود حتما از یک مشاور دیجیتال مارکتینگ با تجربه راهنمایی بگیرید. 

ما در استراتژی های سئو خود از موارد زیر استفاده می کنیم، با توجه به شرایط فعلی وب سایت شما پس از بررسی و مشاوره های لازم تعیین می شود که کدام پکیج مناسب کار شماست. 

در نظر داشته باشید سئو یک فعالیت زمانبر است، شما از زمانی که تصمیم می گیرید یک وبسایت داشته باشید همواره باید به فکر سئو و بهینه سازی نیز باشید. سئو در یک بازه زمانی 6 ماهه می تواند بازخوردهای بسیار خوبی به شما بدهد. لازم است بدانید که روال کار سئو به این شکل نیست که قطعا در پایان 6 ماه به شما نتایج را نمایش دهد، بلکه از همان روزی که فعالیت سئو را آغاز می کنید می توانید شاهد تغییرات وضعیت وب سایت خود در نتایج گوگل باشید. 

اگر نمی توانید فعالیت سئو(به علت زمانبر بودن) را برای کار خود انتخاب کنید، پیشنهاد ویژه دیگری برای شما داریم می توانید از طریق فرم تماس با ما درخواست خود را مطرح کنید تا کارشناسان با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را ارائه دهند. 

  مشاوره اولیه:

ما در تیم بهسا وب به شما در تعیین اهداف و ایجاد استراتژی های واقع بینانه کمک می کنیم. فرقی نمی کند شما نیروی متخصص سئو در محل کار خود داشته باشید یا اینکه ما به صورت تخصصی برای شما فعالیت بکنیم. ما در هر دو روش استراتژی های مناسبی به شما پیشنهاد خواهیم داد و سعی می کنیم بر اساس یک ساختار منسجم و اصولی جایگاه شما را در نتایج گوگل تثبیت کنیم.

 

تحقیق کلمات کلیدی: 

تحقیق کلمات کلیدی یکی از مهمترین بخش های سئو است که باید بخوبی برای آن زمان صرف شود تا بتوانیم با استفاده از یافتن کلمات کلیدی مناسب فرصت های خوبی را شناسایی و هدفگیری کنیم. همچنین تحقیق کلمات کلیدی باعث می شود میزان جسجتو و علاقه مندی کاربران را نسبت به کسب و کار شما بررسی بکنیم و بتوانیم از حوزه های فعالیت شما اطلاعات کاملتری را به دست بیاوریم و همینطور رقبا را آنالیز کنیم و سعی کنیم شما را وارد فاز جدیدی از رقابت کنیم. مطمئن باشید اگر نتوانیم در کلمات کلیدی که از سوی شما ارائه می شود، به شما کمک بکنیم در ابتدای همکاری به اطلاعتان می رسانیم. 

 

ابزارهای فنی: 

بررسی فنی وب سایت کمک می کند تا بفهمیم که گوگل وب سایت شما را چگونه می یابد و بررسی می کند. با استفاده از ابزارهای فنی قوی که در اختیار داریم می توانیم گزارش های گوگل را بررسی کرده و روند پیشرفت یا سقوط شما را زیر نظر بگیریم. مطمئنا وجود ابزارهای فنی حرفه ای برای بررسی ایرادات وب سایت بسیار مهم است. ما برای پروژه کلیه مشتریان خودمان از این ابزارها کمک می گیریم. 

 

بهینه سازی داخلی سایت: 

ما ساختار وب سایت شما، معماری داخلی و سایر عناصر کلیدی را که در الگوریتم های موتورهای جستجو در نظر گرفته شده اند، تجزیه و تحلیل می کنیم. همچنین توصیه هایی را برای رفع و ترازبندی در هدفگیری کلمات کلیدی به شما ارائه خواهیم داد و در مورد همه جنبه های سایت شما در این بخش پیشنهاداتی را به صورت مکتوب به شما ارائه خواهیم داد. 

 

جریمه گوگل:

اگر جایگاه شما در نتایج گوگل مناسب بوده است و پس از مدتی به صورت اتفاقی دچار افت رتبه شده اید، باید بررسی دقیقی بر روی سایت شما انجام شود، امکان دارد که از طرف گوگل جریمه هایی بر روی سایت شما اعمال شده باشد. در این قسمت سعی می کنیم برای وب سایت هایی که روند غیرطبیعی داشته اند یک گزارش مناسب ارائه آماده کنیم و کمک بکنیم تا از جریمه ها و محدودیت هایی که گوگل بر روی سایت شما اعمال کرده است خارج شوید و به نتایج اولیه خود بازگردید. 

 

لینکسازی: 

پیوندها یا لینک ها در سئو و بهینه سازی سایت بسیار مهم هستند و نباید به سادگی از کنار آنها گذشت. یکی از عواملی که باعث می شود قدرت سایت شما به سرعت افزایش پیدا کند و وارد فاز رقابت های شدید بشوید، لینک ها هستند. اما نحوه جستجو، بررسی و ساخت لینک ها باید به صورت اصولی و حرفه ای انجام شود. متاسفانه بسیاری از آژانس ها یا سئو کاران در این زمینه طبق الگوریتم های ابتدایی گوگل عمل می کنند که نه تنها فیدبک مثبتی ندارد، بلکه باعث می شوند که گوگل سایت مشتری را زیر نظر بگیرد و بررسی های دقیق تری انجام دهد که در نهایت منجر به جریمه خواهد شد. 

امروزه ساختن لینک باید بر اساس هدفمندی کسب و کار و به صورت تعاملی باشد که شامل تولید محتوای قوی، روابط عمومی مناسب در سطح وب و کمک به کاربران وب است زیرا با این روش ها کاربران در مورد برند شما صحبت کرده و شما را به سایرین معرفی خواهند کرد. 

 

بازاریابی محتوا: 

ستون فقرات هر کمپین بازاریابی، محتوا است. ما سعی کرده ایم در این بخش برای مشتریان محتواهای مناسب، غیرکپی که به صورت تالیف و ترجمه تهیه می شوند را ارائه دهیم. با استفاده از محتواهای اصولی و بهینه می توانید وب سایت خود را به سرعت در بین رقبا مطرح کنید. از طرفی باعث می شوید گوگل سریعتر به شما اعتماد بکند و شما را به سایر کاربران پیشنهاد دهد. محتوا در سئو نباید بخاطر سئو تهیه شود بلکه باید بخاطر کاربر تهیه شود. پاسخ به سوالات کاربران و دغدغه های آنها باید هدف اصلی تولید محتوای کسب و کار شما باشد. اگر قرار است که در بین رقبا مطرح شوید و جایگاه برتری نسبت به آنها به دست بیاورید، پیشنهاد می کنیم برای تولید محتوا یک برنامه مفید و جامع را آماده کنید. 

 

معرفی شما در وب: 

ما در این قسمت سعی می کنیم با استفاده از دسته بندی کسب و کارهای مشتریانمان، وب سایت های مناسب و مرتبطی را پیشنهاد دهیم تا با استفاده از روش های ارسال پست مهمان، رپورتاژ، معرفی در شبکه های مرتبط، مشتری خود را در وب معرفی و مطرح کنیم. در این روش شما با یک تیر چندنشان می زنید، براحتی لینک با کیفیت دریافت خواهید کرد، محتوای شما در سایت های مرتبط قطعا خوانده می شود، تبلیغات با هزینه بسیار ارزان تر انجام می دهید و روابط مناسبی در وب پیدا می کنید. 

 

همکاری با ما: 

ما در اجرای پروژه های سئو قطعا به همکاری شما نیاز خواهیم داشت! در آژانس بهسا وب برای اینکه بتوانیم هدف های دقیق تری را دنبال کنیم و استراتژی های خود را بروز کرده و دائما تغییر دهیم نیاز داریم شما در کنار ما باشید. با استفاده از تجربیات شما درحوزه فعالیتتان می توانیم دید بازتری در این زمینه به دست بیاوریم و کارهایی را انجام دهیم که می تواند به رشد سریعتر شما کمک کند. 

 

استفاده از محتواهای تعاملی: 

ما در پکیج های سئو خود از محتواهای تعاملی استفاده می کنیم، محتواهای تعاملی به راحتی در سطح اینترنت پخش می شوند و باعث دیده شدن سریعتر و کسب اعتبار می شوند. محتواهای تعاملی دسته بندی های متفاوتی دارند، ولی ما در این بخش بیشتر بر روی اینفوگرافیک ها یا ویدیوهای اختصاصی(بنا به درخواست مشتریان) تمرکز می کنیم. با استفاده از این روش شما با هزینه بسیار پایین و ارائه محتوای جذاب و کمک کننده باعث می شوید دیگران درباره شما صحبت کنند. 

 

ارتقا شبکه های اجتماعی: 

اگر شما در سئو سایت خود موفق هستید ولی در شبکه های اجتماعی حضور ندارید، به راحتی در حال از دست دادن تعداد زیادی کاربر(ورودی) هستید. شما می توانید با برنامه ریزی دقیق و فعالیت مستمر در شبکه های اجتماعی به سئو سایت خود قدرت ویژه ای ببخشید. همکاران ما در بهسا وب در زمینه شبکه های اجتماعی که بر روی سئو سایت شما تاثیر گذار هستند راهنمایی های مناسبی ارائه خواهند داد تا بتوانید از سیگنال های شبکه های اجتماعی که به سمت سایت شما ارسال می شود به صورت حرفه ای استفاده کنید. 

 

گزارش و تجزیه و تحلیل: 

در انتهای هر بازه زمانی تعیین شده یک گزارش از عملکرد و وضعیت وب سایت به شما ارائه داده می شود. ما گزارشات را به صورت شفاف و بدون دستکاری به صورت دوره ای برای شما ارسال خواهیم کرد تا وضعیت اصلی و واقعی وب سایت خود را در گوگل مشاهده کنید. قطعا اگر روند صعود یا سقوط داشته باشید در گزارش موجود خواهد بود و راه حل هایی برای برطرف کردن آنها به شما ارائه خواهیم داد. 

 

پکیج های سئو سایت بهسا وب: 

برخی از نمونه کارهای سئو سایت:

تولید محتوا، سئو و بهینه سازی وب سایت ماهان تیموری 

 

طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وب سایت فیت کلاب 

  

سئو و بهینه سازی وب سایت مرجع تخصصی برنامه نویسی 

سئو سایت و بهینه سازی وب سایت انتشارات آزمون نظام مهندسی

 

طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وب سایت بیمه پاسارگاد نمایندگی جعفری       

طراحی سایت، تولید محتوا، سئو و بهینه سازی سایت پی سی وی مگ 


 

اگر شما قصد دارید تا جایگاه وب سایت خود را به صورت اصولی در نتایج جستجوی گوگل ارتقاء دهید می توانید با ما تماس بگیرید. 

 فرم درخواست تماس با بهسا وب

نظرات برخی از مشتریان سئو بهسا وب: 

  

سوالات متداول: 

1.چرا به سئو نیاز دارم؟

اساسا زمانی که افراد برای خدمات شما در گوگل جستجو می کنند سئو به سایت شما کمک می کند با افزایش رتبه بندی سایت خود نسبت به کلمات کلیدی که مشتریان شما در جستجوی آن هستند، دید بیشتری در گوگل پیدا کنند. سئو کمک می کند تا سایت شما بالاتر از رقبا نمایش داده شود. جستجوگرها با توجه به میزان اعتبار سایت شما می توانند ترافیک وب سایت را هوشمندانه افزایش داده و باعث شوند کسب درآمد شما بیشتر شود. 

 

2.آیا شما در سئو تضمین می دهید؟ 

الگوریتم گوگل شامل بیش از 200 فاکتور رتبه بندی است که اکثریت قریب به اتفاق آنها را فاش نمی کند. بر این اساس ما نمیتوانیم تضمین داشته باشیم، ما همواره سعی می کنیم بهترین راه و روش هایی که باعث می شود، طبق جدیدترین الگوریتم های گوگل وب سایت شما از هر نظر بهینه باشد را اجرا می کنیم، تا بتوانید ورودی مناسبی از طریق گوگل دریافت کنید. 

3.چقدر زمان می برد تا نتایج سئو را مشاهده کنم؟

این موضوع باید بر اساس وضعیت فعلی شما سنجیده شود. بر اساس زمانی که در ابتدای صفحه گفتیم، مدت زمانی که به صورت استاندارد برای تمامی مشتریان اعلام می شود، 6 ماه است ولی پروژه های ما به علت اینکه به صورت اصولی تنظیم و اجرا می شود فیدبک مثبت و زودتر از 6 ماه را در پی خواهد داشت. به عنوان مثال برخی از مشتریان ما تنها با 2 الی 3 ماه فعالیت کردن بر روی سئو سایت خود توانستند به صفحات ابتدایی گوگل راه پیدا کنند.

4.برای انجام خدمات سئو سایت قراردادها چگونه تنظیم می شود؟

قراردادهای ما با تمامی مشتریان در زمینه سئو و بهینه سازی سایت به صورت ماهیانه می باشد. قراردادهای ماهیانه می تواند به مشتریان کمک کند تا با گزارشاتی که ارائه می شود بررسی کنند روند همکاری با ما چگونه است. اگر مشتریان از روند پروژه راضی باشند براحتی می توانند خدمات سئو سایت را برای ماه های آتی تمدید کنند، یا بالعکس اگر راضی نباشند می توانند دیگر از خدمات سئو و بهینه سازی بهسا وب استفاده نکنند. 

5. آیا امکان دارد متناسب با بودجه من پکیج سئو ایجاد شود؟ 

بله، ما در بهسا وب متناسب با هر بودجه ای پکیج سئو و بهینه سازی سایت را برای مشتریان آماده می کنیم. برای شروع خدمات سئو ما حداقل هایی را در نظر گرفته ایم که می توانید از طریق فرم تماس با ما با کارشناسان سئو مشاوره بگیرید. 

6. در زمان شروع خدمات سئو من با چه شخصی در ارتباط خواهم بود؟

در زمان اجرای پروژه سئو برای مشتریان، یکی از کارشناسان سئو به طور مستقیم با شما در ارتباط خواهد بود و کاملا کارهای شما را اجرا کرده و گزارشات روند پروژه را برای شما ارسال می کند. 

چگونه می توانید سئو سایت را با بهسا وب شروع کنید؟

برای شروع برنامه سئو سایت می توانید با کارشناسان بهسا وب تماس گرفته و پس از دریافت مشاوره رایگان پکیج مورد نظر خود را انتخاب کرده و شروع به فعالیت کنید. گزارشات به صورت مستمر برای شما ارسال شده و هیچ فرآیندی از قلم نمی افتد.

ما برای تمامی مشتریان خود وقت می گذاریم با آنها صحبت می کنیم و سعی می کنیم بهترین راه را به آنها نشان دهیم. اگر تصمیم گرفته اید که یک تغییر بزرگ در کسب و کار اینترنتی خود داشته باشید قطعا ما می توانیم به شما کمک کنیم. برای موفقیت در اینترنت باید برنامه جامع و بلند مدتی داشته باشید اگر می خواهید بروز، اصولی و با کیفیت کار کنید می توانید همین الان با ما تماس بگیرید. 

تماس مستقیم و ارسال پیام از طریق تلگرام: 

09216427762

منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم...

 

آموزش سئو سایت در وبلاگ بهسا وب:

اگر علاقه مند هستید که درباره سئو سایت بیشتر بدانید می توانید به وبلاگ سئو سایت بهسا وب مراجعه کنید. 

مشاوره و پشتیبانی:

021-77732716
 09216427762