سایت ساز بهسا

طراحی سایت ارزان با سایت ساز بهسا وب، برترین سایت ساز ایرانی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: 09216427762 

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی وب سایت یکی از روش های کم هزینه جهت رقابت در نتایج موتور جستجوی گوگل است. سئو را از ابتدا اصولی شروع کنید.

معرفی بازاریابی اینترنتی و سئو

افرادی که تجربه ای در زمینه تجارت الکترونیک دارند، آوردن بیننده به وب سایت را عامل موفقیت و ضروری در دنیای تجارت آنلاین (Online) می دانند. تعداد بازدید کنندگان یک وب سایت، برگ برنده آن برای کسب موفقیت در دنیای وب است.سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که چگونه می توانیم بازدید کنندگان وب سایت را افزایش دهیم؟ با تبلیغات؟ شاید! 

اما همه می دانند که تبلیغات هزینه بر است و باید هزینه های زیادی را برای اجاره فضا یا زمان در رسانه های مختلف پرداخت که اغلب جواب نمی دهند. آیا راه دیگری نیز وجود دارد؟

همان گونه که آمارها نشان می دهند موتورهای جستجوگر ابزار مناسبی هستند که خریداران به کمک آنها، کالا یا خدمات مورد نیاز خود را می یابند. توجه کاربران تنها بر روی وب سایت های لیست شده در رده های بالای (10 وب سایت اول) نتایج جستجو است و از بقیه وب سایت ها صرف نظر می کنند که با دقت در این رفتار کاربران، اهمیت کسب ربته های بالاتر در موتورهای جستجو روشن تر می شود. 

امروزه تجارت الکترونیک خود را با مسئله رتبه بندی در موتورهای جستجو هماهنگ کرده است، زیرا رتبه های بالاتر مستقیما به فروش بیشتر، تغبیر می شوند. کسب رتبه های بالاتر آرزوی هر دارنده وب سایتی است که آگاهانه گامی در دنیای مجازی وب می گذارد. هر روزه وب سایت های بسیاری در وب منتشر می شوند که دارندگان آنهابه امید کسب درآمد و موفقیت به این تجارت نوین وارد شده اند. اما تنها عده محدودی از آنها با استفاده از تکنیک های موثر کسب درآمد  با تکیه بر تخصص خود در این بین به موفقیت دست می یابند. 

بازاریابی در اینترنت روش های بسیاری را برای کسب درآمد هرچه بیشتر در اختیار وب سایت ها قرار داده است اما انتخاب اول تمامی وب سایت ها کسب رتبه بالا در موتورهای جستجوگر است. 

معرفی بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر:

بهینه سازی برای موتورهای جستجو (سئو یا SEO) به فعالیت هایی گفته می شود که در آن به شناسایی نحوه کارکرد موتورهای جستجو و همچنین تلاش برای رسیدن به رتبه بهتر در صفحه نتایج جستجو به ازای کلیدواژه مشخص پرداخته می شود. 

با توجه به استفاده روز افزون کاربران اینترنت از موتورهای جستجو خصوصا گوگل، اگر وب سایتی در نتایج بالای گوگل یافت نشود فرصت مهمی را برای دریافت بازدید کنندگان و مشتریان بالقوه از دست خواهد داد. اما باید در نظر داشت که برای موفق شدن باید مسیر صحیح فرآیند سئو و بهینه سازی را طی کرد و پیشنهاد می کنیم از میانبرهایی که استاندارد نیستند در سئو سایت خود استفاده نکنید. 

سئو استاندارد به چه معناست؟ 

به روش هایی استانداردی که مطابق با معیارهای موتورهای جستجوگر هستند گفته می شود که با استفاده از آنها می توان یک وب سایت را به گونه ای بهینه سازی کرد که نتایج مثبتی را در پی داشته باشند و مدت زمان زیادی به فعالیت خود ادامه دهند. 

چرا باید وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه نماییم؟

موتورهای جستجو خصوصا گوگل یکی از بهترین منابع ترافیک وب سایت ها می باشد که شما می توانید از این طریق افراد بیشتری را به وب سایت خود جذب و ترافیک وب سایتتان را افزایش دهید. ترافیک وب سایت در واقع افرادی هستند که به وب سایت شما آمده و مطالب وب سایت شما را مطالعه می کنند که شما می توانید با تعامل با آنها به اهداف خود دست پیدا کنید. 

موتورهای جستجو باعث بازدید کاربران از وب سایت شما می شود که در این صورت بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو مهم ترین روش جذب افراد برای بازدید از وب سایت است. 

اهداف بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو: 

هدف بهینه سازی کمک به وب سایت ها در به دست آوردن نتایج بالاتر در نتایج جستجو و افزایش ارتباط بین صفحات و کلمات کلیدی وارد شده توسط کاربران است. به طور کلی اهداف بهینه سازی را به صورت زیر می توان خلاصه کرد: 

  1. افزایش بازدید سایت 
  2. برند سازی 
  3. افزایش ترافیک وب سایت 
  4. ارتقاء رتبه وب سایت 
  5. افزایش فروش مصحولات 

اگر شما قصد دارید تا جایگاه وب سایت خود را به صورت اصولی در نتایج جستجوی گوگل ارتقاء دهید می توانید با ما تماس بگیرید. 

 

مشاوره و پشتیبانی:

 09216427762
 مشاوره از طریق تلگرام