سایت ساز بهسا وب

طراحی سایت ارزان براساس نیازهای شما با سایت ساز و فروشگاه ساز بهسا وب

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: 021-77732716  - 09216427762

طراحی سایت اقساطی در بهسا وب

اگر شما صاحب کسب و کار هستید و یا علاقه مند هستید تا یک وب سایت داشته باشید و از ترس هزینه های بالا اقدامی نکرده اید! می توانید با بهسا وب طراحی سایت خود را به صورت اقساطی را انجام دهید.

خدمات طراحی سایت اقساطی :

اگر شما یک دانشجو هستید که علاقه مند هستید یک وب سایت در زمینه ی دلخواه خود داشته باشید ولی از ترس هزینه های بالای طراحی و پشتیبانی آن تصمیم به اقدام نگرفته اید ما در بهسا وب برای شما یک فرصت ویژه ای را آماده کردیم تا بتوانید به صورت طراحی سایت اقساطی از خدمات بهسا وب بهره مند شده و از سرویس های ما به طور کامل استفاده کنید. 

فرقی نمی کند شما صاحب کسب و کار چند میلیاردی باشید یا یک دانشجو یا دانش آموز، اگر علاقه مند هستید که در دنیای وب قدم بگذارید و به جمع وبمستران حرفه ای بپیوندید می توانید با مشاوره رایگان با کارشناسان بهسا وب یک مسیری را برای راه اندازی سایت خود مشخص نموده و سپس اقدام به راه اندازی و فعالیت بکنید. 

هدف از اجرای طرح طراحی سایت اقساطی چیست؟

ما در بهسا وب تعرفه های طراحی سایت با سایت ساز را در پلن های متفاوت و با هزینه بسیار مناسب عرضه می کنیم. این پلن ها با در نظر گرفتن امکانات و ویژگی ها برای اکثر افرادی که می خواهند به صورت حرفه ای شروع کنند بسیار مناسب بوده و تمام امکانات و خدمات لازم توسط بهسا وب ارائه می شود.  اما بسیاری از کاربران در طی تماس با بهسا وب طرحی را به این تیم پیشنهاد داده اند که پلن های طراحی سایت اقساطی باشند و تیم بهسا وب هم بعد از بررسی های لازم این طرح را برای تمامی کاربران بهسا وب رونمایی کرد. 

بسیاری از دانشجویان و علاقه مندان به حوزه وب از ترس هزینه های بالای طراحی سایت و پشتیبانی هیچ وقت با شرکت های طراحی سایت تماس نمی گیرند زیرا فکر می کنند که هر قدمی که در این زمینه بردارند هزینه بر خواهد بود! البته ما هم با این طرز فکر موافقیم زیرا بسیاری از شرکت های طراحی سایت برای هر نوع تغییر یا پشتیبانی درخواست هزینه ی خود را به کاربر اعلام می کنند و کاربران نمی توانند از پس هزینه های بالای آنها بر آمده و در نتیجه فعالیت در این حوزه را به صورت نیمه کاره رها کرده و دیگر به سمت وب نخواهند آمد. 

طراحی سایت اقساطی ایده ای است که از طرف مشتریان محترم بهسا وب مطرح شد و بر این اساس در نظر داشتیم که هرچه سریعتر این بحث را اجرایی کنیم تا علاقه مندان بتوانند به حوزه مورد علاقه ی خود دست پیدا کنند. 

اقساط و هزینه طراحی سایت اقساطی به چه صورت محاسبه می شود؟ 

اگر شما به صفحه تعرفه های طراحی سایت بهسا وب مراجعه کنید، مشاهده خواهید کرد که 3 نوع پکیح (مبتدی، پیشرفته، حرفه ای) وجود دارد که کاربران می توانند در آنها ثبت نام کرده و وب سایت خود را بعد از 24 ساعت تحویل بگیرند. 

اما اگر می خواهید از خدمات قسطی طراحی سایت استفاده کنید باید با یکی از کارشناسان بهسا وب تماس گرفته و درخواست خود را مطرح نمایید و بعد از بررسی های لازم و ارسال مدارک مورد نظر می توانید مبلغی را به عنوان پیش پرداخت جهت ثبت نام و دریافت وب سایت به حساب بهسا وب واریز نمایید و قسط دوم را در مدت کمتر از 1 ماه باید پرداخت کنید. 

مدارک مورد نیاز برای طراحی سایت اقساطی بهسا وب: 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در طرح طراحی سایت اقساطی بهسا وب عبارتند از: 

1- تصویر کارت ملی 

2- تصویر صفحه اول و دوم شناسنامه 

3- تصویر کارت دانشجویی ( برای دانشجویان تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته خواهد شد)

مشاوره و پشتیبانی:

021-77732716
 09216427762